sobota, 15 czerwca

Od wczoraj użytkownicy Apple Watch mogą pobrać system watchOS 4.3.2, niewielką aktualizację systemu operacyjnego watchOS 4. WatchOS 4.3.2 jest dostępny ponad miesiąc od wydania aktualizacji watchOS 4.3.1.

WatchOS 4.3.2 można pobrać przez dedykowaną aplikację Watch na iPhone’ie, przechodząc do Ogólne -> Uaktualnienia. Aby zainstalować nowe oprogramowanie, Apple Watch musi mieć co najmniej 50 procent baterii, musi być umieszczony na ładowarce i musi znajdować się w zasięgu iPhone’a.

Jako aktualizacja 4.x.x watchOS 4.3.2 ma niewielką skalę, koncentrując się na poprawkach błędów i ulepszeniach wydajności. Podczas okresu testów beta nie odkryto żadnych nowych ważnych funkcji.

watchOS 4.3.2 może być jedną z ostatnich aktualizacji systemu operacyjnego watchOS 4, ponieważ Apple skupił się już na watchOS 5. WatchOS 5 jest dostępny dla deweloperów i będzie dostępny publicznie na jesieni.

Wprowadzony na czerwcowej konferencji Worldwide Developers, watchOS 5 oferuje tryb „push-to-talk” Walkie-Talkie, obsługę automatycznego wykrywania treningu, aplikację podcasty i wiele więcej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx