piątek, 2 czerwca

Apple planuje wprowadzić nowe modele Powerbeats Pro w gamie jasnych, wiosennych kolorów, w tym różowym, niebieskim, wiosennym żółtym i lawowy czerwony wynika z plotek pochodzących z konta Weibo .

Plotka pochodzi z WaveTech, źródła bez znanego doświadczenia w dzieleniu się dokładnymi informacjami o planach Apple, ale szeroka uwaga, jaką zebrała plotka, prowadzi nas do przekonania, że informacje mogą być potencjalnie poprawne.

Po raz pierwszy wprowadzone w kwietniu 2019 roku słuchawki Powerbeats Pro‌ są obecnie dostępne tylko w kolorze czarnym, kości słoniowej, mchu i granatowym, z których wszystkie są raczej w stonowanych kolorach. Jaśniejsze opcje kolorystyczne byłyby miłą aktualizacją.

Apple często dodaje nowe opcje kolorystyczne do słuchawek Beats, oferując szereg sezonowych opcji kolorów dla produktów takich jak słuchawki Beats Solo i Studio, więc nic dziwnego, że mógłby to samo zrobić dla Powerbeats Pro.

Na początku tego roku pojawiły się plotki, że Apple wprowadzi słuchawki douszne Powerbeats Pro 2, ale dokumenty regulacyjne sugerują, że Powerbeats Pro 2 to tylko niewielkie odświeżenie z wewnętrzną poprawką, która zmienia numer modelu.

Prawdopodobne jest, że nowe numery modeli są powiązane z Powerbeats Pro, które będą wypuszczone w nowych, wiosennych kolorach, chociaż mogą się również pojawić drobne wewnętrzne poprawki w zaktualizowanych Powerbeats Pro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx