czwartek, 3 grudnia

Jak informowaliśmy już kilka tygodni temu, Apple zaplanował spotkanie z członkami programu Made for iPod/iPhone/iPad (MIF) na 7-8 listopada w Shenzhen w Chinach, aby poinformować ich o najnowszych wydarzeniach związanych z nowym standardem złącza Lightning. Apple dość wolno wprowadza producentów akcesoriów do nowego złącza Lightning, choć pierwsze oficjalne produkty pojawiły się w tym tygodniu.

Serwis TUAW poinformował o kilku szczegółach, które wyciekły z posiedzenia, w tym fakt, że złącze Lightning jest wodoszczelne oraz to, że wszyscy producenci akcesoriów MFI muszą zgodzić się na przestrzeganie kodeksu Odpowiedzialności Dostawcy Apple.

„Podczas spotkania w tym tygodniu dotarło kilka ciekawostek. Większość z nich jest oczywista (no może nie dla wszystkich że złącze Lightning jest wodoodporne), ale jedna nie jest. Według naszego źródła, Apple zamierza wprowadzić kody zgodności dostawców w celu prowadzenia stanu licencjonowania MIF. […]”

Raport zauważa, że szczegółowe informacje na temat wymagań dotyczących przestrzegania kodeksu i potencjalnych kar za jego złamanie nie są jeszcze znane,  ale spekuluje się, że producenci akcesoriów z siedzibą w USA mogą mieć przewagę w przestrzeganiu surowszych kontroli będąc na miejscu.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x