piątek, 3 lutego

Firma Apple wydała dzisiaj opartą na Catalyst aplikację Swift Playgrounds na komputery Mac, która została zbudowana z istniejącej aplikacji Swift Playgrounds na iPady.

Podobnie jak Swift Playgrounds dla ‌iPada‌, Swift Playgrounds na Mac został zaprojektowany tak, aby zapewniać ćwiczenia i wyzwania oraz pomóc użytkownikom w nauce podstaw kodowania. Aplikacja nie wymaga znajomości programowania i jest idealna dla studentów, którzy dopiero zaczynają uczyć się programowania.

Swift Playgrounds to rewolucyjna aplikacja dla komputerów Mac i iPada, która ułatwia naukę i eksperymentowanie z kodem. Rozwiązujesz interaktywne łamigłówki podczas lekcji „Learn to Code”, aby opanować podstawy kodowania lub eksperymentować z szerokim zakresem wyzwań, które pozwalają odkryć wiele unikalnych doświadczeń związanych z kodowaniem.

Swift Playgrounds nie wymaga znajomości programowania, więc jest idealny dla osób dopiero rozpoczynających naukę, od dwunastu do stu dwunastu. Cały czas uczysz się Swift, potężnego języka programowania stworzonego przez Apple i używanego przez profesjonalistów do tworzenia wielu najpopularniejszych obecnie aplikacji. Kod, który piszesz, działa bezproblemowo podczas przechodzenia między komputerem Mac a iPadem.

Swift Playgrounds na Mac jest dostępny od dziś w Mac App Store i można go pobrać za darmo.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx