środa, 17 sierpnia

Tej jesieni Apple nawiązał współpracę z 100cameras, organizacją non-profit, której celem jest nauczanie fotografii nastolatków, zapewniając nowym uczniom z DRW College Prep w Chicago nowe iPhone’y 11.

100cameras uczą uczniów jak używać fotografii, aby opowiadać własne historie o dorastaniu w Chicago, używając telefonu iPhone 11 do robienia zdjęć. Angela Popplewell, współzałożycielka 100cameras, powiedziała, że studenci byli podekscytowani użyciem nowego telefonu iPhone 11 i „niesamowite” było zobaczenie, jak korzystali z trybu szerokokątnego i portretowego, aby „naprawdę uchwycić swój punkt widzenia”.

Wiceprezes Apple ds. Globalnego marketingu produktów iPhone, Kaiann Drance powiedziała, że współpraca z 100cameras nad tym projektem jest „niesamowita”.

„Współpraca z 100cameras oraz utalentowanymi i kreatywnymi studentami w DRW była niesamowita” – powiedziała Kaiann Drance, wiceprezes Apple ds. Globalnego marketingu produktów iPhone. „Aparat ‌ iPhone 11‌ ze wszystkimi intuicyjnymi funkcjami w dłoni jest tak potężnym narzędziem do opowiadania historii. Oglądanie zdjęć zrobionych przez uczniów z tego, jak widzą otaczający ich świat, było naprawdę inspirujące”.

W następstwie każdego programu, zdjęcia zrobione przez studentów są sprzedawane za pośrednictwem 100cameras, a 100% dochodu wraca do lokalnych organizacji partnerskich, które odwiedzają 100cameras.

Dodatkowe zdjęcia wykonane przez studentów można zobaczyć w artykule prasowym Apple związanym z tą inicjatywą.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx