czwartek, 18 kwietnia

Wraz z premierą iPhone’ów 6 i 6 Plus z dużymi ekranami, Apple wydał szczegółowy dokument wsparcia dla użytkowników z systemem Android, który ułatwić ma im przeniesienie danych ze swoich urządzeń z systemem Android na iPhone’a.

Dokument zawiera informacje na temat przenoszenia kont e-mail na telefon iPhone, dając użytkownikom Androida instrukcje jak dodać konta e-mail do aplikacji Mail. Sugeruje użycie aplikacji firmy trzeciej (Copy My Data) do przesłania danych takich jak kontakty, kalendarze i zdjęcia.

androidswitch

Apple sugeruje użytkownikom urządzeń z Androidem, że mogą przesyłać zdjęcia, filmy, książki i muzykę z urządzeń z systemem Android na iPhone’a za pomocą programu iTunes na komputerze Mac lub PC, dając instrukcję krok po kroku jak to zrobić. Dokument przechodzi również przez transfer różnych dokumentów do iCloud, które można potem otworzyć w Pages, Keynote i Numbers poprzez iCloud i na urządzeniach z systemem iOS za pomocą trzech aplikacji.

Jeszcze przed premierą iPhone’a 6 i 6 Plus, analitycy sugerowali, że wprowadzenie większych urządzeń może wywołać ogromne zainteresowanie wśród użytkowników Androida, którzy zwabieni byli do korzystania z tych urządzeń właśnie przez większy ekran. W ubiegłym tygodniu dyrektor generalny Apple Tim Cook złożył podobne oświadczenie sugerując, że iPhone 6 i 6 Plus stanie się „matką wszystkich uaktualnień” dla użytkowników Androida decydujących się na przejście na iPhone’a ze względu na fakt m.in. właśnie większego ekranu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx