poniedziałek, 22 lipca

Firma Apple wprowadziła dziś do sprzedaży nowe etui z baterią czyli Smart Battery Case dla iPhone’a 11, iPhone’a 11 Pro i iPhone’a 11 Pro Max, a nowe etui są dostępne za 619 złotych.

Tegoroczne inteligentne etui z baterią są podobne w stylu do Smart Battery Case, które zostały udostępnione dla iPhone’a XR, XS i XS Max, ale z kwadratowym wycięciem na aparat, aby pomieścić konfiguracje aparatu z podwójnym i potrójnym obiektywem.

Obudowy są wykonane z silikonu z miękką wyściółką z mikrofibry i zawiasem z miękkiego elastomeru ułatwiającym zakładanie i zdejmowanie etui. Apple oferuje obudowy w kolorze czarnym, białym i piaskowego różu, chociaż wersja dla iPhone’a 11 jest dostępna tylko w kolorze czarnym lub białym.

Nowością w tym roku jest dedykowany przycisk aparatu w etui, który ma na celu uruchomienie aplikacji Aparat, niezależnie od tego, czy iPhone jest zablokowany, czy odblokowany. Naciśnięcie przycisku powoduje zrobienie zdjęcia, a dłuższe naciśnięcie rejestruje wideo. Apple twierdzi, że działa to również z selfie.

Podobnie jak w zeszłym roku, nowe inteligentne etui z baterią są kompatybilne z ładowarkami opartymi na Qi, dzięki czemu etui i iPhone’a można ładować jednocześnie. Według Apple etui mają na celu zapewnić do 50 procent dłuższą żywotność baterii każdego iPhone’a przy pełnym naładowaniu, co wydłuża czas rozmów, korzystania z internetu oraz odtwarzania audio i wideo.

Smart Battery Case jest głęboko zintegrowany z iOS, dzięki czemu można sprawdzić stan baterii w etui bezpośrednio na ekranie blokady iPhone’a i w Centrum Powiadomień.

Etui można już dziś zamówić w sklepie Apple Store, a zamówienia zostaną dostarczone w poniedziałek, 25 listopada.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx