piątek, 19 lipca

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią, że OS X Mountain Lion zadebiutuje dzisiaj, Apple oficjalnie rozpoczął sprzedaż nowej generacji systemu operacyjnego Mac dla użytkowników. OS X Mountain Lion kosztuje 15,99 Euro i jest dostępny wyłącznie za pośrednictwem Mac App Store.

OS X Mountain Lion przynosi wiele nowych funkcji i ulepszeń do komputera Mac, w tym poprawę integracji z iCloud z obsługą Notatek i Przypomnień, wsparcie iMessage za pośrednictwem nowej aplikacji wiadomości, Centrum powiadomień, Power Nap z możliwością uaktualniań w trybie uśpienia, rozszerzone narzędzia udostępniania, Game Center, poprawa bezpieczeństwa z Gatekeeper i wiele więcej.

„Ludzie pokochają nowe funkcje w Mountain Lion i to jak łatwo jest go ściągnąć i zainstalować z Mac App Store”, powiedział Philip Schiller, wiceprezes Apple ds. globalnego marketingu. „Dzięki integracji iCloud, Mountain Lion jest jeszcze łatwiejszy w instalacji, a ważne informacje przebywają na bieżąco we wszystkich urządzeniach, dzięki czemu można rozpocząć edycję dokumentów, notatek, tworzenie przypomnień i kontynuować je na Macu, iPhone’ie lub iPadzie „.

Dla użytkowników, którzy chcą wdrożyć funkcje serwera, Apple wypuścił również wersję OS X Server Mountain Lion za 15,99 Euro także dostępną za pośrednictwem Mac App Store.

Wielu użytkowników informuje o trudności w zakupie i pobraniu OS X Mountain Lion, bez wątpienia z powodu dużego obciążenia na serwerach Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx