poniedziałek, 4 marca

applewatch

Firma Apple ogłosiła, że Apple Watch będzie dostępny w sprzedaży we Włoszech, Meksyku, Singapurze, Korei Południowej, Hiszpanii, Szwajcarii i na Tajwanie w piątek, 26 czerwca. To kolejna grupa państw do których trafi urządzenie, które będzie sprzedawane w salonach Apple Store, Apple Online Store i u autoryzowanych sprzedawców.

Apple ogłosił również, że rozpocznie sprzedaż zegarków Apple Watch w wybranych salonach Apple Store w ciągu dwóch tygodni, prawdopodobnie w Stanach Zjednoczonych i innych krajach pierwszej grupy. Do tej pory zamówienia na Apple Watch można było składać wyłącznie online od czasu startu sprzedaży w kwietniu.

Ograniczony wybór modeli Apple Watch będzie dostępny także w sklepach 10 Corso Como w Mediolanie, BOONTHESHOP Cheongdam w Seulu i Malmaison by The Hour Glass w Singapurze od dnia 26 czerwca, czyli nieco ponad dwa miesiące po wprowadzeniu urządzeń do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, Australii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Japonii, Hong Kongu i Wielkiej Brytanii. W sumie Apple Watch będzie sprzedawać teraz 16 państw. A my wciąż czekamy na Polskę.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx