sobota, 15 czerwca

Czwarta generacja Apple Watch, która zostanie wydana tej jesieni, będzie miała nowy wygląd i wyświetlacz większy o 15 procent. Tak przynajmniej uważa analityk KGI Securities Ming-Chi Kuo w swojej nowej notatce dla inwestorów, która została wysłana dziś rano.

Oprócz nowego wyglądu z większym wyświetlaczem, nowe modele zegarka Apple Watch czwartej generacji będą miały dłuższą żywotność baterii dzięki większej pojemności baterii i ulepszonym funkcjom monitorowania stanu zdrowia. Rozmiar wyświetlacza zegarka może wzrosnąć ze względu na mniejsze ramki i nie jest całkiem jasne, jaki wpływ większy wyświetlacz będzie miał na fizyczny rozmiar urządzenia.

Wygląd zegarka Apple Watch pozostał niezmieniony od czasu wprowadzenia pierwszej generacji w 2015 roku, więc zmiana wyglądu po trzech latach miałaby sens i uzasadnienie.

Kuo nie podaje szczegółowych informacji na temat nowych funkcji monitorowania stanu zdrowia, które może zaoferować zegarek Apple Watch czwartej generacji. Plotki sugerują, że Apple bada czujnik, który umożliwiłby ciągły monitoring elektrokardiografu, aby lepiej wykrywać poważne choroby serca.

Apple pracuje również nad metodę nieinwazyjnego monitorowania poziomu glukozy we krwi, ale technologia ta wydaje się być nieco oddalona i może nie zostać wprowadzona do aktualizacji Apple Watch w 2018 roku.

Ming-Chi Kuo często dzieli się dokładnymi przewidywaniami dotyczącymi planów Apple, więc jest prawdopodobne, że możemy się spodziewać w tym roku pewnego rodzaju przeprojektowania Apple Watch. Będziemy więcej słyszeć o planach Apple, gdy zbliży się jego prawdopodobna data ogłoszenia we wrześniu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx