piątek, 30 września

Nowe modele zegarków Apple Watch Series 5, które firma Apple zaprezentowała wczoraj, mają 32 GB pamięci wewnętrznej na muzykę, zdjęcia, aplikacje i inne treści, zgodnie ze specyfikacjami Apple dla nowego urządzenia.

Przy pojemności 32 GB zarówno dla modeli GPS, jak i modeli LTE, zegarek Apple Watch Series 5 oferuje dwukrotnie więcej miejsca od poprzedniego modelu czyli Series 4. Firma Apple mogła zwiększyć przestrzeń dyskową w nowym urządzeniu z powodu Apple Watch App Store, który jest dostępny w systemie watchOS 6 i zostanie wprowadzony 19 września.

Wraz z dodatkową pamięcią wewnętrzną zegarek Apple Watch Series 5 po raz pierwszy oferuje zawsze włączony wyświetlacz Retina, który pozwala na stałe aktywowanie tarczy zegarka. Istnieje również funkcja międzynarodowego połączenia alarmowego, która kontaktuje się ze służbami ratunkowymi po aktywowaniu funkcji SOS bez względu na kraj, w którym się znajdujemy.

Zegarek zawiera także wbudowaną funkcję kompasu i aplikację Compass do śledzenia orientacji, a także procesor S5. Seria 5 dostępna jest w kopercie aluminiowej, stali nierdzewnej oraz w nowych wykończeniach tytanowych i ceramicznych. Niestety te dwie ostanie opcje są niedostępne w Polsce.

Apple przyjmuje już zamówienia na modele Apple Watch Series 5. Ceny zaczynają się od 1999 złotych za modele aluminiowe GPS i 2449 złotych za aluminiowe modele z łącznością komórkową i rośnie w zależności od wykończenia koperty i wyboru paska.

Po raz pierwszy od premiery zegarka Apple Watch firma pozwala klientom wybrać dowolny dostępny pasek do dowolnego wybranego przez siebie koloru czy materiału obudowy. Wszystko to za pomocą nowego Apple Watch Studio.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx