czwartek, 30 marca

Apple Watch_Edition

Kilka tygodni temu chińska modelka Liu Wen napomknęła, że weźmie udział w modowej sesji zdjęciowej ukierunkowanej na Apple Watch. Jak się okazuje, Liu Wen pojawi się na okładce listopadowego wydania chińskiego Vogue’a z Apple Watch na ręce.

Ze zdjęcia wydaje się, że Wen ma na sobie 18-karatowego, złotego Apple Watch z linii Edition, z czerwonym paskiem ze sprzączką. Wewnątrz magazynu, ma ona także na sobie inne modele Apple Watch.

voguecover

W rozmowie z The Business of Fashion, redaktorka naczelna chińskiego Vogue’a, Angelica Cheung ujawniła szczegóły partnerstwa między Vogue’iem a Apple, które doprowadziło do prezentacji urządzenia na okładce popularnego magazynu. Według Cheung, spotkała się ona z prezesem Apple Timem Cookiem i designerem Jony Ive’em jeszcze przed oficjalnym odsłonięciem urządzenia 9 września.

voguespread

Cheung twierdzi, że duet prowadził ją przez etap rozwoju Apple Watch, po którym była „pod wrażeniem ich myśli i pasji dla tego projektu.” Cheung stwierdziła, że ​​zegarki „łączące technologię, styl, funkcjonalność i bardzo nowoczesny wygląd” czynią je dobrym rozwiązaniem dla chińskiego Vogue’a. Cheung uważa także, że ​​Cooka i Ive zdecydowali się na debiut Apple Watch na łamach chińskiego Vogue’a ze względu na gotowość Chin do przyjęcia nowych technologii.

Premiera Apple Watch spodziewana jest na początek 2015 roku, a urządzenie będzie dostępne w szerokiej gamie materiałów i w kilku różnych cenach. Najtańsza, sportowa wersja urządzenia ma kosztować równowartość 349 dolarów, a plotki sugerują, że wyższe  modele z linii Edition mogą dochodzić nawet do tysiąca dolarów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Artur Schodziński
Artur Schodziński
8 lat temu

„jeszcze przed prezentacją urządzenia 9 września odsłonięcia.” Kto Wam to tłumaczy? Google?

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx