poniedziałek, 11 grudnia

Po wczorajszej konferencji „Spring Forward” wciąż pojawiają się nowe szczegóły dotyczące Apple Watch , a nowy raport wskazuje na całkowicie wymienny akumulator w nowym urządzeniu naręcznym Apple.

Po wczorajszej imprezy, rzecznik firmy Apple ujawnił TechCrunch, że bateria Apple Watch jest wymienna. Oczywiście niewiadomą pozostaje jak bardzo taki proces jest skomplikowany, ile może kosztować i czy usługa taka będzie oferowana klientom.

Choć do premiery urządzenia w pierwszych krajach dzieli nas jeszcze ponad miesiąc, to bez wątpienia jest kolejna porcja informacji jaką Apple wypełnia wypełnia czas oczekiwania na oficjalną premierę 24 kwietnia.

Podczas wczorajszego eventu nie mówiło się zbyt wiele o baterii zegarka ograniczając się do stwierdzenia, że będzie on w stanie pracować cały dzień w mieszanym trybie użytkowania urządzenia. Zdaniem Apple sprowadza się to do 90 kontroli czasu, 90 powiadomień, 45 minut korzystania z aplikacji i 30 minutowego treningu z odtwarzaniem muzyki za pomocą Bluetooth w łącznym czasie 18 godzin.

Jak zauważa TechCrunch, targetowanie Apple Watch Sport w ludzi aktywnych, może skłonić te urządzenia do znacznie bardziej intensywnego użytkowania w porównaniu do innych modeli, co oznacza że wymiana takiej baterii na nową co np. dwa lata byłaby wskazaną modernizacją.

Zegarek będzie dostępny w przedsprzedaży od 10 kwietnia i pojawi się w pierwszej kolejności w Stanach Zjednoczonych, Australii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Hong Kongu, Japonii i Wielkiej Brytanii gdzie będzie oficjalnie dostępny w sprzedaży w dniu 24 kwietnia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx