poniedziałek, 4 marca

Apple ogłosił nowy program wymiany wyświetlaczy w iPhone’ie X, w modelach wykazujących problemy z dotykiem.

Według Apple, niektóre wyświetlacze iPhone X mogą napotkać problemy z reagowaniem na dotyk ze względu na moduł wyświetlacza, który może zawieść. Zagrożone urządzenia mają wyświetlacz lub część ekranu, która nie reaguje na dotyk lub reaguje z przerwami, lub wyświetlacz, który reaguje bez żadnego dotykania.

Apple informuje, że klienci, którzy doświadczają tego problemu mogą bezpłatnie wymienić moduł wyświetlacza w autoryzowanym serwisie Apple.

Nie ma możliwości sprawdzenia numeru seryjnego ani określonego czasu, który określa, kiedy sprzedawane były uszkodzone urządzenia, więc prawdopodobnie ta usterka komponentu wyświetlacza może dotknąć każde urządzenie iPhone X. Na forach poświęconych Apple już od jakiegoś czasu krążyły skargi dotyczące dotyku w wyświetlaczach. Otrzymaliśmy też kilka zapytań od czytelników związane właśnie z tą kwestią.

Użytkownicy iPhone’a X z wyświetlaczem, który ma te objawy, powinni odwiedzić autoryzowany serwis Apple lub skontaktować się z pomocą techniczną Apple w celu zorganizowania wymiany modułu.

Apple zaleca klientom wykonanie kopii zapasowych swoich iPhone’ów w iTunes lub iCloud przed przystąpieniem do naprawy, a firma ostrzega, że inne uszkodzenia, takie jak pęknięty ekran, mogą wymagać naprawy tej usterki w pierwszej kolejności przed rozpoczęciem etapu reklamacji.

Apple twierdzi, że jeśli klienci dotknięci tym problemem zapłacili już za naprawę, mogą skontaktować się z pomocą techniczną Apple w celu odzyskania pieniędzy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx