sobota, 18 maja

ios-osx-main

Firma Apple udostępniła dziś trzecią wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 9.3.3 dla programistów i publicznych beta testerów, dwa tygodnie po wypuszczeniu drugiej wersji beta iOS 9.3.3 i ponad miesiąc po wydaniu iOS 9.3.2, drobnej poprawki naprawiającej błędy.

Jednocześnie w ręce deweloperów i publicznych beta testerów trafiła trzecia wersja beta nadchodzącej aktualizacji OS X 10.11.6 El Capitan, która również pojawia się dwa tygodnie po wydaniu drugiej wersji beta OS X 10.11.6 i ponad miesiąc po publicznym wydaniu OS X 10.11.5.

Obie wersje beta mogą być pobrane przez deweloperów i użytkowników zapisanych do programu testów beta z posiadanym odpowiednim certyfikatem odpowiednio z poprzez system aktualizacji na urządzeniu iOS lub z Mac App Store.

Zarówno w przypadku iOS jak OS X kolejne wersje są niewielkimi aktualizacjami, które wnoszą wewnętrzne poprawki i ulepszenia wydajności w celu rozwiązania problemów wykrytych od czasu wydania poprzednich wersji. Nie zauważono żadnych zewnętrznych zmian widocznych dla użytkownika.

iOS 9.3.3 będzie zapewne ostatnią aktualizacją tej wersji systemu przez mającym się pojawić na jesieni nowym iOS 10, który również już jest w testach u deweloperów. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku systemu dla komputerów Mac, którego nowa wersja MacOS Sierra, ma zostać wydana jesienią tego roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx