wtorek, 27 lutego

OS X Yosemite 10.10.3

Apple udostępnił właśnie nową, szóstą wersję beta OS X Yosemite dla deweloperów i beta testerów publicznych, tydzień po wypuszczeniu piątej wersji beta OS X Yosemite i prawie dwa miesiące po wydaniu pierwszej wersji beta OS X 10.10.3.

Nowa beta, o numerze buildu 14D127a, jest dostępna dla zarejestrowanych programistów poprzez mechanizm aktualizacji oprogramowania w Mac App Store i przez Developer Center Mac. Dostępny jest również OS X Yosemite Recovery Update 1.0 poprawiający niezawodność odzyskiwania Yosemite podczas przywracania z kopii zapasowej Time Machine.

Zrzut ekranu 2015-03-30 o 23.19.30

Wcześniejsza wersja beta OS X 10.10.3 przyniosła kilka nowych funkcji do Yosemite, w tym aplikację Zdjęcia. Zaprojektowana w celu integracji z iCloud Photo Library, aplikacja Zdjęcia dla OS X jest zamiennikiem zarówno iPhoto jak i Aperture i jest na dobrej drodze, aby pojawić się publicznie już całkiem niedługo. Wczesne opinie sugerują, że choć aplikacja Zdjęcia jest odpowiednim zamiennikiem dla iPhoto z bardziej zaawansowanymi narzędziami i optymalizacją wydajności, to może być rozczarowaniem dla bardziej profesjonalnych użytkowników, przynajmniej w jej początkowym wcieleniu.

Piąta wersja beta OS X 10.10.3 wniosła tylko dwie drobne poprawki do aplikacji Zdjęcia na OS X, a dzisiejsza aktualizacja prawdopodobnie zawiera podobne małe zmiany. Biorąc pod uwagę, że to już szósta beta OS X 10.10.3 jest ona niewątpliwie blisko końca, a jej publicznego wydania możemy się spodziewać w niedalekiej przyszłości.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx