czwartek, 18 lipca

OS X El Capitan

Firma Apple udostępniła dziś szóstą wersję beta nadchodzącej aktualizacji OS X 10.11.4 dla programistów i publicznych testerów beta, niespełna tydzień po wypuszczeniu piątej bety OS X 10.11.4 i ponad miesiąc po wydaniu OS X 10.11.3. OS X 10.11.4 jest w fazie testów od 11 stycznia.

Szóstą wersja OS X 10.11.4 o numerze buildu 15E61b można pobrać za pośrednictwem mechanizmu uaktualnień w Mac App Store lub za pośrednictwem strony Apple Developer Center.

OS X 10.11.4 oferuje kilka nowych funkcji, takich jak wsparcie Live Photos w Wiadomościach, zdolność zabezpieczania hasłem pojedynczych notatek w aplikacji Notatki i opcję importowania notatek z aplikacji Evernote, ale podobnie jak niedawna aktualizacja OS X 10.11.3 skupia się przede wszystkim na poprawkach wewnętrznych i ulepszeniach wydajności. Prawie wszystkie aktualizacje OS X El Capitan do tej pory były małymi aktualizacjami, które bardziej poprawiały wydajność niż wprowadzały nowe funkcje.

Jest prawdopodobne, że oficjalną wersję aktualizacji zobaczymy obok iOS 9.3, tvOS 9.2 i WatchOS 2.2 zaraz po zbliżającej się konferencji, która jak nieoficjalnie wiadomo ma się odbyć już 21 marca.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx