niedziela, 23 czerwca

OS X 10.11.4 iOS 9.3

Firma Apple udostępniła dziś siódmą wersję beta nadchodzącej aktualizacji OS X 10.11.4 dla deweloperów i publicznych beta testerów. Wczoraj późnym wieczorem pojawiła się również siódma wersja beta aktualizacji systemu mobilnego iOS 9.3. Obie wersje pojawiają się tydzień po poprzednich wersjach beta co wskazuje, że wersja ostateczna dla publicznych odbiorców jest już coraz bliżej.

Publiczni beta testerzy mogą pobrać zarówno wersję systemu na Mac jak i na urządzenia mobilne poprzez mechanizm aktualizacji w Mac App Store i mechanizm uaktualnień na urządzeniach mobilnych.

OS X 10.11.4 zawiera kilka nowych funkcji takich jak wsparcie Live Photos w Wiadomościach, zdolność zabezpieczania hasłem pojedynczych notatek w aplikacji Notatki i opcję importowania notatek z  aplikacji Evernote, ale podobnie jak w niedawna aktualizacja OS X 10.11.3 wydaje się skupiać przede wszystkim na poprawkach wewnętrznych i ulepszeniach wydajności.

Aktualizacja systemu mobilnego zawiera nieco więcej nowości w tym najważniejszą czyli tryb Night Shift, który ogranicza ilość światła niebieskiego w systemie iOS w godzinach wieczornych przez zmianę kolorów wyświetlacza iPada lub iPhone’a na cieplejsze (żółte) odcienie kolorów.

Obie aktualizacje zostaną udostępnione publicznie prawdopodobnie zaraz po wiosennej konferencji Apple, która zaplanowana jest na 21 marca.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx