sobota, 13 lipca

Apple udostępnił dziś watchOS 4.3.1, niewielką aktualizację systemu operacyjnego watchOS 4 działającego na Apple Watch. WatchOS 4.3.1 jest dostępny ponad miesiąc po wydaniu watchOS 4.3, ważnej aktualizacji, która wprowadziła tryb nocny w orientacji pionowej i ponownie dodała sterowanie muzyką do iPhone’a.

WatchOS 4.3.1 można pobrać przez dedykowaną aplikację Watch na iPhone’ie, przechodząc do Ogólne -> Uaktualnienia. Aby zainstalować nowe oprogramowanie, Apple Watch musi mieć co najmniej 50 procent baterii, musi być umieszczony na ładowarce i musi znajdować się w zasięgu iPhone’a.

Aktualizacja watchOS 4.3.1 ma niewielką skalę, koncentrując się przede wszystkim na poprawkach błędów i innych ulepszeniach wydajności, bez większych zmian funkcji wykrytych podczas okresu testowania wersji beta.

Przed wydaniem systemu watchOS 4.3.1 firma Apple wstrzymała deweloperom możliwość aktualizowania aplikacji Apple Watch na oryginalnym SDK WatchOS 1. Począwszy od watchOS 4.3.1 po uruchomieniu aplikacji watchOS 1 zobaczysz ostrzeżenie, że aplikacja może nie być zgodna z przyszłymi wersjami systemu watchOS.

To ostrzeżenie sugeruje, że Apple prawdopodobnie zakończy obsługę aplikacji watchOS 1 w przyszłości, być może w nadchodzącej aktualizacji watchOS 5, którą Apple zaprezentuje podczas Worldwide Developers Conference w czerwcu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx