niedziela, 24 września

Apple wypuścił nową serię filmów poświęconych iPhone’owi 7 pod znaną już serią „How to Shoot on iPhone 7”, które zawierają wiele samouczków jak prawidłowo wykonywać zdjęcia właśnie tym telefonem. Filmy pojawiły się zarówno na nowej witrynie temu poświęconej jak i na kanale YouTube.

Na kanale YouTube pojawiło się pięć filmów wideo, które mają na celu nauczyć właścicieli telefonu iPhone 7 i 7 Plus, jak korzystać z aparatu na swoich urządzeniach, aby jak najlepiej wykonywać różne rodzaje zdjęć, w tym panoramy, portrety, zbliżenia czy zdjęcia w ruchu.

Każdy film ma około 40 sekund długości i zawiera wyraźny poradnik krok po kroku dotyczący korzystania z każdej funkcji bezpośrednio na telefonie iPhone. W przypadku trybu portretowego krokiem 1 jest przełączenie się do trybu portretowego, podczas gdy krokiem 2 znalezienie znacznika efektów głębokości przed wykonaniem zdjęcia.

https://www.youtube.com/watch?v=xvvXIt7XwXE

Wszystkie filmy wideo są bardzo proste i będą najbardziej użyteczne dla osób, które nie często korzystają z aparatu lub nie zainwestowały dużo czasu na poznawanie tych funkcji. Każdy film to tylko jeden lub dwa kroki, obejmujące łatwo dostępne funkcje zdjęć. Najbardziej skomplikowany film wideo pokazuje na przykład panoramę pionową.

https://www.youtube.com/watch?v=uwMJv0_wa-M

Na dedykowanej witrynie „Jak robić zdjęcia iPhone’em 7” firma Apple udostępniła znacznie szerszy zakres filmów, z których wszystkie mogą zostać przesłane do YouTube. Filmy na stronie internetowej Apple są bardziej szczegółowe i mogą być użyteczne nawet dla tych, którzy znają aparat iPhone’a, ponieważ zawierają wskazówki, takie jak robienie zdjęć w najlepszej godzinie dnia, aby uzyskać najlepsze światło, fotografowanie podświetlonego obiektu, rejestrowanie portretu grupy, fotografowanie w świetle ulicznym, uchwycenie unikalnego kąta i wiele innych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx