niedziela, 10 grudnia

Apple udostępnił dziś iOS 14.2.1, aktualizację poprawiającą błędy, która pojawia się dwa tygodnie po premierze iOS 14.2 i jest dostępna dla nowych modeli iPhone 12 firmy Apple.

Aktualizację iOS 14.2.1 można pobrać na wszystkie kwalifikujące się urządzenia bezprzewodowo w aplikacji Ustawienia. Aby uzyskać dostęp do nowego oprogramowania, przejdź do Ustawienia> Ogólne> Uaktualnienia.

Zgodnie z informacjami o wydaniu, iOS 14.2.1 rozwiązuje kilka poważnych błędów, które znaleziono w nowych urządzeniach iPhone 12. Naprawia błąd, który powodował, że niektóre wiadomości tekstowe MMS nie były odbierane zarówno w czatach jednoosobowych, jak i grupowych, a także naprawia błąd, który powodował, że ekran blokady iPhona 12 mini przestał odpowiadać.

Zawiera również poprawkę dotyczącą aparatów słuchowych Made for iPhone, w których występowały problemy z jakością dźwięku.

Pojawiło się wiele skarg dotyczących wszystkich tych problemów. W przypadku ‌iPhone’a 12 mini użytkownicy napotykają problemy podczas przesuwania palcem w górę od dołu ekranu blokady lub naciskania przycisków latarki lub aparatu.

Brakujące wiadomości tekstowe dotyczyły głównie użytkowników iPhone’a, którzy brali udział w czatach grupowych z użytkownikami Androida, przy czym błąd powodował, że niektóre wiadomości tekstowe na Androida nie pojawiały się na czacie.

Firma Apple nie przyznała się do tych problemów, ale pojawił się dokument pomocniczy dotyczący trzeciego problemu, który powodował, że niektóre osoby korzystające z aparatów słuchowych i urządzeń przeznaczonych dla iPhone’ów zaczęły odczuwać nieoczekiwane odgłosy, takie jak głośne zakłócenia lub przerywany dźwięk.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx