czwartek, 25 lipca

Firma Apple wydała dziś iOS 11.2.2, dziewiątą oficjalną aktualizację systemu operacyjnego iOS 11. iOS 11.2.2 pojawia się prawie miesiąc po wydaniu iOS 11.2.1, kolejnej niewielkiej aktualizacji oraz miesiąc po iOS 11.2, który przyniósł Apple Pay Cash, szybsze ładowanie bezprzewodowe 7,5 W i długą listę poprawek.

Aktualizację iOS 11.2.2 można pobrać bezpłatnie na wszystkich dostępnych urządzeniach za pomocą Wi-Fi w aplikacji Ustawienia. Aby uzyskać dostęp do aktualizacji, przejdź do Ustawienia -> Ogólne -> Uaktualnienia.

IOS 11.2.2 zawiera poprawki dla luk „Meltdown” i „Spectre”, które wyszły na jaw w zeszłym tygodniu. Meltdown i Spectre to poważne luki sprzętowe, które wykorzystują spekulacyjny mechanizm wykonawczy procesora, umożliwiając hakerom uzyskanie dostępu do poufnych informacji.

Dostępne dla: iPhone 5s i nowszych, iPad Air i nowszych oraz iPod touch 6 generacji.
Opis: iOS 11.2.2 zawiera ulepszenia zabezpieczeń w Safari i WebKit w celu złagodzenia skutków działania Spectre (CVE-2017-5753 i CVE-2017-5715).

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ania
Ania
6 lat temu

Mam pytanie,czy w serwisie ISpot zajmują się usuwaniem zarysowań?Jak podłączałam telefon do ładowarki to nie trafiłam w wejście i zarysowałam sobie na początku wejścia i jest to widoczna rysa i chciałabym się jej pozbyc

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx