sobota, 25 czerwca

OS X Yosemite

Apple zamieścił dziś wideo prezentujące OS X Yosemite pokazywane podczas Worldwide Developers Keynote, dające spojrzenie na niektóre z nowych funkcji i zmian konstrukcyjnych wprowadzonych do systemu operacyjnego.

Oprócz zmian w wyglądzie doka i ikon na transparentnym tle Yosemite, film podkreśla również funkcje takie jak AirDrop, Finder, Wiadomości i Centrum Powiadomień dając ogólny obraz odnowionego systemu OS.

https://www.youtube.com/watch?v=NQ7kqwbqeiI

Po raz pierwszy zaprezentowany w zeszłym tygodniu, Yosemite zawiera znaczące zmiany w wyglądzie, które koncentrują się na przezroczystości i bardziej płaskim, nowocześniejszym wyglądzie z naciskiem na głębszą integrację z systemem iOS 8. Yosemite wprowadza kilka nowych funkcji, które współpracują z systemem iOS 8, w tym Handoff, łatwy Hotspot i zdolność do wykonywania i odbierania połączeń telefonicznych i wiadomości SMS.

Wiele aplikacji i funkcji również zostało zaktualizowanych, w tym Spotlight, Mail, Centrum Powiadomień i Safari. Zupełnie inaczej popatrzono także na iCloud wprowadzając funkcję iCloud Drive. Publiczna wersja sytemu zostanie udostępniona użytkownikom na jesieni.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx