wtorek, 21 września

Dwa dni temu informowaliśmy o wydanej przez Apple aktualizacji firmware’u EFI dla MacBook’ów Air, która m.in. poprawiała działanie funkcji Lion Recovery przez połączenie internetowe i dodawała szereg poprawek związanych z Thunderbolt. Dziś Apple wydała dwie dodatkowe aktualizacje firmware’u EFI dla komputerów Mac mini i MacBook Pro.

Mac mini EFI Firmware Update 1.3

„Ta aktualizacja zawiera poprawki zwiększające stabilność odzyskiwania OS X Lion przez połączenia z internetem, i rozwiązuje problemy kompatybilności z monitorami Apple Thunderbolt oraz wydajności docelowej Thunderbolt Disk Mode na Mac Mini (modele z połowy 2011)”

MacBook Pro EFI Firmware Update 2.2

„Ta aktualizacja umożliwia odzyskiwanie OS X Lion przez połączenie z internetem i zawiera poprawki, które rozwiązują problemy z kompatybilnością z monitorami Apple Thunderbolt oraz wydajnością docelową Thunderbolt Disk Mode w MacBook Pro (modele z początku 2011). „

W szczególności, Apple umożliwiło funkcję Lion Internet Recovery w nowym MacBooku Pro, w modelach wprowadzonych w lutym b.r. Lion Internet Recovery zadebiutował wraz z wydaniem nowego systemu OS X Lion w lipcu, ale był udostępniony wyłącznie dla zaktualizowanych modeli Mac mini oraz modeli Air. Funkcja pozwala użytkownikom Mac ponowną reinstalację Liona bezpośrednio z serwerów Apple.

Obie aktualizacje dostępne są na stronie internetowej firmy Apple lub poprzez Software Update. Bezpośrednie linki do pobrania poniżej:

Mac mini EFI Firmware Update 1.3 (4.26 MB)

Macbook Pro EFI Firmware Update 2.2 (4.17 MB)

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x