poniedziałek, 30 stycznia

macos-sierra

Firma Apple udostępniła drugą wersję beta nadchodzącej aktualizacji MacOS Sierra dla deweloperów i publicznych testerów beta, prawie tydzień po udostępnieniu pierwszej wersji beta i tydzień po publicznym wydaniu nowego systemu operacyjnego.

MacOS Sierra 10.12.1 beta 2, o numerze buildu 16B2333a, można pobrać ze strony firmy Apple Developer Center (tylko deweloperzy) oraz za pośrednictwem mechanizmu aktualizacji oprogramowania w Mac App Store dla tych, którzy wcześniej zainstalowali pierwszą betę 10.12.1.

zrzut-ekranu-2016-09-27-o-20-55-37

Wygląda na to, że macOS Sierra 10.12.1 skupia na poprawkach i wewnętrznej poprawie wydajności w celu rozwiązania problemów, które zostały znalezione po premierze systemu operacyjnego. Kilka zmian widocznych dla użytkowników zostało odkrytych w pierwszej wersji beta i jest to wsparcie dla nowej funkcji Portret dodanej do iPhone’a 7 Plus i wprowadzonej w becie iOS 10.1.

Wszelkie nowe funkcje, które zostaną odkryte w drugiej wersji beta 10.12.1 zostaną wymienione poniżej.

MacOS Sierra jest znaczącą zmiana systemu, który przynosi nowe funkcje takie jak wsparcie Siri, nową opcję optymalizacji dysków, uniwersalny schowek pomiędzy różnymi urządzeniami, automatyczne odblokowanie za pomocą Apple Watch i wiele innych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx