czwartek, 25 lipca

iOS 9.3.3 beta 2

Firma Apple udostępniła drugą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 9.3.3 dla publicznych beta testerów, dzień po wydaniu jej dla deweloperów. iOS 9.3.3 jest w fazie testów od 23 maja i pojawił się trzy tygodnie po wydaniu aktualizacji iOS 9.3.2 koncentrującej się przede wszystkim na poprawkach błędów.

Beta testerzy, którzy zarejestrowali się w programie testów beta firmy Apple otrzymali aktualizację iOS 9.3.3 z poziomu telefonu po zainstalowaniu odpowiedniego certyfikatu na swoim urządzeniu z iOS.

Ci, którzy chcą być częścią programu testów beta firmy Apple mogą zarejestrować się do udziału za pośrednictwem strony internetowej testów beta, która daje użytkownikom dostęp do obu wersji testowych zarówno iOS i OS X.

Jako kolejna drobna aktualizacja, iOS 9.3.3 zawiera wewnętrzne poprawki i ulepszenia wydajności w celu rozwiązania problemów, które zostały wykryte od czasu wydania iOS 9.3.2. Nie zauważono do tej pory żadnych zmian zewnętrznych w dwóch pierwszych wersja beta iOS 9.3.3 dla deweloperów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx