środa, 1 lutego

iOS 9.1 beta 2

Firma Apple udostępniła dziś drugą wersję beta iOS 9.1 dla publicznych beta testerów, dwa tygodnie po wypuszczeniu pierwszej wersji beta w dzień po swoim wydarzeniu medialnym „Hey Siri”. Dzisiejsza wersja jest tą samą wersją, którą wczoraj do testów otrzymali deweloperzy.

Publiczni beta testerzy, którzy mają już zainstalowany system iOS 9.1 mogą pobrać drugą wersję betę poprzez system aktualizacji over-the-air, a osoby zainteresowane nowym oprogramowaniem wcześniej, chcące pomóc w dopracowywaniu tego systemu mogą zarejestrować się do udziału w programie Apple Beta Software Program.

iOS 9.1 to aktualizacja przeznaczona głównie dla iPada Pro, dodając wsparcie dla akcesoriów takich jak Smart Keyboard i Apple Pencil, z których oba wymagają głębokiej integracji z systemem iOS 9. Będzie ona również obejmować wsparcie dla nowego Apple TV.

Aktualizacja zawiera również wsparcie dla Unicode 8, wprowadzając nowe ikony emoji jak taco, burrito, hot dog, popcorn, indyk, ser i więcej oraz zawiera nowe ustawienie Siri, które pozwala użytkownikom podać przykłady głosowe aktywujące funkcję „Hej Siri”. W nowych iPhone’ach 6S nowa funkcja będzie kluczowa, ponieważ „Hej Siri” może być używana nawet wtedy, gdy iPhone nie jest podłączony do źródła zasilania tak jak to było dotychczas.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Szemot
Szemot
7 lat temu

Szkoda, że w becie 2 usunęli małą pierdołę a dośc przydatną funkcję. W pierwszej becie jak przytrzymasz literę a,e lub wszelkie co mogą też mieć polskie znaki to od razu się pojawia jako pierwsza ą,ę, ć itp. Przyśpieszało to ręczne wprowadzanie polskich znaków bez liczenia, że iOS za nas sam to poprawi. Teraz jest po staremu i trudno się odzwyczaić bo to było bardzo dobre rozwiązanie

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx