czwartek, 25 lipca

Od wczoraj publiczni testerzy mogą zainstalować na swoich urządzeniach drugą publiczną wersję beta iOS 11 Druga publiczna wersja beta iOS 11 pojawia się nieco ponad dwa tygodnie po tym, jak firma Apple wydała pierwszą publiczną wersję beta i odpowiada trzeciej wersji beta udostępnionej deweloperom na początku tygodnia.

Testerzy beta, którzy zarejestrowali się w programie testów beta firmy Apple, otrzymali możliwość aktualizacji iOS 11 beta po zainstalowaniu odpowiedniego certyfikatu na urządzeniu z iOS.

IOS 11 wprowadza subtelne zmiany w wyglądzie systemu operacyjnego, w tym nowy wygląd ekranu blokady i konfigurowalne, przebudowane Centrum Sterowania. Siri jest mądrzejsza, ma bardziej naturalny głos i może zrobić więcej, Notatki umożliwią przeszukiwanie pisma ręcznego i skanowanie dokumentów, a Muzyka umożliwia udostępnianie playlist znajomym.

Nowa aplikacja Pliki poprawia zarządzanie plikami na urządzeniach z iOS, a na iPadzie pojawił się nowy dok, przełącznik aplikacji i obsługa Drag and Drop co poprawia wielozadaniowość w urządzeniu. App Store w iOS 11 został całkowicie przebudowany, zdjęcia i filmy zajmują mniej miejsca, iMessages można zapisać w programie iCloud, a programiści uzyskują nowe narzędzie takie jak ARKit, umożliwiające tworzenie nowych aplikacji i gier wykorzystujących rozszerzoną rzeczywistość.

iOS 11 ma oficjalnie zostać wypuszczony na jesieni.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Spaidi
Spaidi
7 lat temu

U nas nie jest jeszcze w 100% spolszczony, glowna strona ustawien czy raczej settings jest cala po Angielsku

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx