sobota, 15 czerwca

ios_8.4_beta1

Apple udostępnił deweloperom do celów testowych pierwszą wersję beta iOS 8.4, zaledwie pięć dni po wydaniu publicznym iOS 8.3. Beta, o numerze buildu 12H4074d, jest dostępny do pobrania z iOS Developer Center, wraz z Xcode 6.4 beta.

iOS 8.4 wprowadza nowo przebudowaną aplikację Muzyka, która zawiera nowy wygląd, który pokazuje zdjęcia artystów w widoku Wykonawcy i oferuje spersonalizowane playlisty. Aplikacja oferuje także nowy Mini Player, przeprojektowany wygląd „Teraz Odtwarzane”, globalne możliwości wyszukiwania, które ułatwiają wyszukiwanie z dowolnego miejsca w aplikacji Muzyka i opływowy kształt dla iTunes Radio poprawiający odkrywanie muzyki.

Według informacji dodanej do wydania, istnieje sporo znanych problemów z nową aplikacją Muzyka w iOS 8.4 beta, więc użytkownicy powinni zdawać sobie sprawę z ewentualnych błędów przed pobraniem aktualizacji. Na przykład nie działa kontrola Siri przy obsłudze iTunes Radio, ani streaming AirPlay. Aplikacja Muzyka może się także nieoczekiwanie zamykać.

Nowy iOS 8.4 pojawia się niemal na gorąco po iOS 8.3, który wprowadził nowe zróżnicowane ikony emoji, z przebudowanym dostępem, wsparcie bezprzewodowego CarPlay i więcej. Nowa aplikacja Muzyka w iOS 8.4 może pojawić się także z nową usługą streamingu muzyki Apple, która może zostać odsłonięta po raz pierwszy w czerwcu na konferencji Worldwide Developers. Nadchodzący serwis transmisji strumieniowej muzyki firmy Apple, może być podobny do istniejącego serwisu muzycznego Beats, ze zmienioną nazwą oraz z naciskiem na ekskluzywną zawartość, która może zostać włączona do nowej aplikacji Muzyka.

Zobaczcie jak wygląda nowa aplikacja na zdjęciach poniżej:

nowa aplikacja Muzyka iOS 8.4

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx