poniedziałek, 15 lipca

iOS 8 beta 5

Apple udostępnił deweloperom piątą wersję betę systemu iOS 8, dwa tygodnie po wydaniu czwartej aktualizacji beta i dwa miesiące od prezentacji nowego systemu operacyjnego podczas Worldwide Developers Conference.

Aktualizacja o numerze 12A4345d, jest dostępna za pośrednictwem mechanizmu aktualizacji over-the-air na urządzeniach z systemem iOS, a także za pośrednictwem strony iOS Developer Center. Apple wydał również aktualizację oprogramowania beta do Apple TV.

iOS 8 wprowadza szereg nowych funkcji, w tym lepszą integrację z OS X poprzez ciągłość, aplikację Zdrowie, udostępnianie rodzinne, interaktywne powiadomienia, nową klawiaturę QuickType i ulepszenia kilku aplikacji takich jak Safari, Mail i Wiadomości.

Obecnie iOS 8 jest dostępny tylko dla zarejestrowanych deweloperów, ale oczekuje się, że system operacyjny zostanie wydany publicznie tej jesieni. Czas testów zbliża się już do końca, a jak sugerowały wcześniejsze plotki iOS 8 beta 5 może być ostatnią wersją beta przed wydaniem praktycznie gotowej wersji Golden Master.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx