sobota, 25 czerwca

OS X 10.11.2

Firma Apple udostępniła czwartą wersję beta nadchodzącej aktualizacji OS X 10.11.2 El Capitan. Trafiła ona zarówno dla programistów jak i publicznych beta testerów, zaledwie tydzień po wypuszczeniu trzeciej wersji beta i miesiąc po publicznym wydaniu OS X 10.11.1, pierwszej aktualizacji OS X El Capitan.

Czwarta beta, o numerze buildu 15C47a, jest dostępna za pośrednictwem mechanizmu aktualizacji w Mac App Store oraz można ją pobrać za pośrednictwem Apple Developer Center. Publiczni beta testerzy mogą pobrać wersję beta za pośrednictwem Mac App Store.

Zrzut ekranu 2015-11-17 o 21.02.55

Nie wiemy dokładnie, jakie ulepszenia przyniesie aktualizacja OS X 10.11.2 El Capitan, ponieważ wersja beta wydaje się być skoncentrowana na uaktualnieniach nie widocznych dla użytkownika. Może ona zawierać poprawki błędów, ulepszenia zabezpieczeń i wydajności w celu rozwiązania problemów, które pojawiły się od czasu wydania OS X 10.11.1.

W oficjalnej informacji dodanej do OS X 10.11.2 Apple zwrócił się do programistów z prośbą o skupieniu się na tworzeniu sieci, grafice, aplikacji Mail, Wi-Fi, USB, Kalendarzu, Notatkach, Zdjęciach i Spotlight.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx