niedziela, 14 lipca

iOS 8.4 beta 4

Firma Apple udostępniła właśnie czwartą wersję beta iOS 8.4 dla zarejestrowanych programistów i publicznych testerów wersji beta, prawie miesiąc po wypuszczeniu trzeciej wersji beta iOS 8.4 i prawie dwa miesiące po rozpoczęciu pierwszych testów iOS 8.4. 

Dzisiejsza beta aktualizacja, o numerze buildu 12H4125a, jest dostępna do pobrania poprzez system aktualizacji over-the-air i przez iOS Developer Center.

Główną funkcją iOS 8.4 jest całkowicie nowa aplikacja Muzyka, która posiada odnowiony wygląd. Aplikacja Muzyka w swoim nowym wyglądzie pokazuje zdjęcia artystów w widoku „Wykonawcy” i oferuje nowy MiniPlayer z przeprojektowanym wyglądem okna „Teraz odtwarzane”. Posiada także spersonalizowane listy odtwarzania, globalne możliwości wyszukiwania, które sprawiają, że łatwiej szuka się w samej aplikacji.

Przeprojektowana aplikacja Muzyka w iOS 8.4 pojawia się przed debiutem nowego serwisu Apple Music, który został zaprezentowany wczoraj podczas otwarcia Worldwide Developers Conference. Nadchodząca usługa transmisji strumieniowej muzyki jest podobna do istniejącej usługi Beats Music firmy Apple, ale została głęboko zintegrowana z aplikacją Muzyka.

Publiczna premiera zarówno nowego serwisu muzycznego jak ostatecznej wersji iOS 8.4 nastąpi w dniu 30 czerwca.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
9 lat temu

Ostatecznej wersji iOS 4???

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx