czwartek, 18 kwietnia

Apple wydał dziś watchOS 8.1, pierwszą dużą aktualizację systemu operacyjnego watchOS 8, który został wypuszczony w we wrześniu. watchOS 8.1 jest kompatybilny z Apple Watch Series 3 i nowszymi i pojawia się miesiąc po wydaniu watchOS 8.

watchOS ‌8.1 można pobrać za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Watch na iPhone’a, przechodząc do Ogólne> Uaktualnienia. Aby zainstalować nowe oprogramowanie, Apple Watch musi mieć co najmniej 50 procent baterii, musi być umieszczony na ładowarce i musi znajdować się w zasięgu iPhone’a.

Według informacji o wydaniu Apple, system operacyjny watchOS 8.1 wprowadza ulepszone algorytmy wykrywania upadku, obsługę karty szczepień COVID-19 w aplikacji Portfel oraz treningi Fitness+ z innymi osobami przez FaceTime za pomocą SharePlay (niestety nie dostępne w Polsce).

watchOS 8.1 zawiera następujące ulepszenia i poprawki błędów dotyczących Twojego Apple Watch:

  • Ulepszone algorytmy wykrywające upadki podczas treningów oraz opcja włączenia wykrywania upadków tylko podczas treningów (Apple Watch Series 4 oraz nowsze)
  • Obsługa karty szczepienia przeciw COVID-19 pozwala prezentować weryfikowalne dane o szczepieniu z Portfela Apple
  • Opcja Zawsze włączony może nie wyświetlać dokładnego czasu u niektórych użytkowników, gdy mają opuszczony nadgarstek (Apple Watch Series 5 oraz nowsze)
Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx