sobota, 15 czerwca

Apple tymczasowo wstrzymał oferowanie aktualizacji iOS 9.3 dla starszych urządzeń takich jak iPad Air i wcześniejszych i iPhone’a 5S i wcześniejszych z powodu problemu z instalacją, którego doświadczyli niektórzy użytkownicy. W starszych urządzeniach, po zainstalowaniu iOS 9.3 i wpisaniu wymaganego Apple ID i hasła do skonfigurowania, urządzenie nie przyjmowało hasła i zatrzymywało się na ekranie blokady aktywacji.

W oświadczeniu wydanym dla iMore, Apple twierdzi, że pracuje nad rozwiązaniem problemu i planuje wydać nową wersję iOS 9.3 w ciągu najbliższych kilku dni. Klienci z urządzeniem, któremu przysługuje aktualizacja a którzy jeszcze jej nie dokonali nie mogą teraz pobrać iOS 9.3, aż do czasu pojawiania się nowej wersji.

iphone6-ios9-activate-iphone-screen

Dla klientów, którzy już zainstalowali iOS 9.3 i zatrzymali się na ekranie aktywacji urządzenia, Apple opublikował dokument wsparcia z krokami opisującymi rozwiązanie tego problemu. Apple zaleca usunięcie blokady aktywacji poprzez iCloud lub wprowadzenie Apple ID i hasła za pośrednictwem iTunes.

AKTUALIZACJA: Apple wydał już nową kompilację iOS 9.3 dla iPada 2 i planuje wdrożenie aktualizacji dla innych urządzeń.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx