poniedziałek, 15 lipca

Fani serialu „Rozdzielenie” (ang: Severance) mogą się cieszyć! Ten ceniony przez krytyków thriller powróci na platformę Apple TV+ w kolejnym sezonie już na początku przyszłego roku.

Apple ogłosił, że 10-odcinkowy 2. sezon zadebiutuje w piątek, 17 stycznia. Kolejne odcinki będą udostępniane co tydzień w piątki, aż do 21 marca.

Serial sci-fi opowiada historię tajemniczej firmy Lumon Industries, której pracownicy nie pamiętają niczego ze swojego życia osobistego, gdy są w pracy. Podobnie, po wyjściu z biura, nie mają dostępu do żadnych wspomnień związanych z miejscem pracy. Twórcą serialu jest Dan Erickson, a w obsadzie znaleźli się Adam Scott, Britt Lower, Tramell Tillman, Zach Cherry, Christopher Walken i inni.

Pierwszy sezon „Rozdzielenia” zakończył się w kwietniu 2022 roku. Oznacza to, że fani będą musieli czekać około 33 miesięcy na kontynuację. Produkcja 2. sezonu napotkała na siedmiomiesięczne opóźnienia w zeszłym roku z powodu strajku scenarzystów zrzeszonych w Writers Guild of America.

„Rozdzielenie” jest jednym z najpopularniejszych seriali na Apple TV+. Usługa streamingowa kosztuje w Polsce 34,99 złotych miesięcznie. Nie mniej znacznie korzystniej wypada ona we wszystkich pakietach subskrypcyjnych Apple One.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx