piątek, 2 czerwca

Apple wypuścił dziś zwiastun serialu „The Shrink Next Door” (Psychiatra u boku), ośmioodcinkowego serialu komediowego, w którym wystąpili i byli producentami wykonawczymi Will Ferrell i Paul Rudd.

Pierwsze trzy odcinki serialu będą miały globalną premierę w Apple TV+ 12 listopada, a pozostałe odcinki będą publikowane co tydzień w każdy piątek.

Opierający się na podcastie o tej samej nazwie autorstwa Wondery i Bloomberg Media,”Psychiatra u boku” to czarna komedia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami związanymi z dziwaczną relacją między psychiatrą dr Isaacem „Ike” Herschkopfem, granym przez Rudda, a jego długoletnim pacjentem Martinem „Marty” Markowitzem, granym przez Ferrella.

W trakcie ich związku aż nazbyt czarujący Ike powoli włącza się w życie Marty’ego, a nawet przeprowadza się do domu Marty’ego w Hamptons i przekonuje go, by mianował go prezesem rodzinnego biznesu. Serial opowiada, w jaki sposób pozornie normalna relacja lekarz-pacjent przekształca się w związek oparty na wyzysku, pełen manipulacji, przejmowania władzy i dysfunkcji w najlepszym wydaniu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx