niedziela, 19 maja

Apple złożył dziś w bazie Eurazjatyckiej Komisji Gospodarczej dokumenty rejestracyjne nie wydanego komputera Mac z identyfikatorem modelu A2289. Komputer jest opisany jako przenośny komputer Mac z systemem macOS Catalina.

Spekulując, z pewnością możliwe jest, że dokumenty mogą odpowiadać prawdopodobnemu 13-calowemu MacBookowi Pro z klawiaturą nożycową, podążając śladami 16-calowego MacBooka Pro wydanego w październiku ubiegłego roku. Istnieją pewne nadzieje, że model 13-calowy stanie się modelem 14-calowym, ale to pozostaje dość niepewne.

Apple złożył również dokumenty swojego Mac Pro do montażu w szafie serwerowej, model A2304, który nadal widnieje na oficjalnej stronie jako „już wkrótce”. Istnieje również kilka istniejących modeli Apple TV, które zostały zgłoszone wyłącznie w celu odzwierciedlenia tvOS 13.

Zgłoszenia do Eurazjatyckiej Komisji Gospodarczej wielokrotnie zapowiadały wprowadzenie nowych produktów Apple, w tym wielu modeli komputerów Mac, iPhone, iPad, iPad Pro, Apple Watch i AirPods. Dokumenty takie są wymagane prawnie dla wszystkich zaszyfrowanych urządzeń sprzedawanych w Rosji i wybranych innych krajach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx