poniedziałek, 11 grudnia

nowe Apple TV

Zgodnie z terminem ogłoszonym przez Tima Cooka w zeszłym tygodniu, Apple rozpoczął sprzedaż czwartej generacji Apple TV w swoim sklepie internetowym. Nowe Apple TV jest dostępne nawet w niższej niż przewidywano cenie i kosztuje 779 złotych za model 32 GB i 999 złotych za model 64 GB, a zamówienia mają trafią do klientów już w przyszłym tygodniu.

Oprócz samego zestawu, Apple rozpoczął równolegle sprzedaż dodatkowego pilota Apple TV Remote za 379 złotych i paska do pilota Remote Loop za 69 złotych.

apple-tv-hero-select-201510

Nowe Apple TV przynosi szereg usprawnień zarówno w samym sprzęcie jak i samych doświadczeniach jakie czerpie z niego użytkownik. Związane jest to przede wszystkim z pełnym wsparciem App Store dla aplikacji innych producentów i nowego, dotykowego pilota zdalnego sterowania, który w wybranych krajach obsługuje kontrolę przez Siri. Uniwersalna wyszukiwarka pozwala znaleźć dostępne treści z różnych usług, a Apple zamierza otworzyć tę funkcję dla deweloperów, aby umożliwić im włożenie własnych treści.

Od strony sprzętowej, nowy Apple TV zawiera procesor A8 z 2 GB pamięci RAM, obsługujący rozdzielczości do 1080p przy 60 klatkach na sekundę. Nowy pilot do Apple TV zawiera szklany touchpad, a także akcelerometr i żyroskop, które pozwala na obsługę kontrolera gier. Obsługuje również kontrolery Bluetooth firm trzecich.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx