poniedziałek, 22 kwietnia

Wraz z rozpoczęciem sprzedaży komputera iMac Pro firma Apple zaktualizowała swój sklep internetowy, aby dodać kabel Thunderbolt 3 o długości 0,8 m, który jest pierwszym kablem Thunderbolt 3 oferowanym przez firmę Apple, który nie jest produkowany przez firmę trzecią.

Kabel kosztuje 199 złotych i jest droższy niż podobny kabel Belkin Thunderbolt 3 dostępny również na stronie internetowej firmy Apple za 129,95 złotych.

Przewód umożliwia przesyłanie danych z szybkością do 40 Gb/s przez port Thunderbolt 3 lub do 10 Gb/s przez port USB 3.1 drugiej generacji, korzystanie z wyjścia wideo DisplayPort (HBR3) i ładowanie urządzeń mocą nawet 100 W. Przy użyciu tego przewodu można połączyć komputer Mac z portem Thunderbolt 3 (USB-C) z urządzeniami Thunderbolt 3, takimi jak stacje dokujące, dyski twarde bądź monitory. Kaskadowo można również podłączyć nawet sześć urządzeń Thunderbolt 3.

Kabel Thunderbolt 3 jest kompatybilny ze wszystkimi komputerami Mac z wejściem USB-C Thunderbolt 3, w tym z najnowszymi modelami iMac Pro, iMac i MacBook Pro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx