sobota, 25 czerwca

Apple Watch premiera

Apple rozpoczął przyjmowanie wstępnych zamówień internetowych na Apple Watch w Stanach Zjednoczonych i innych krajach należących do pierwszej grupy państw w tym Wielkiej Brytanii, Australii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Hong Kongu i Japonii.

Wygląda też na to, że i w przypadku tego produktu Apple nie posiadał zbyt dużych zapasów gdyż wszystkie modele dostępne do odbioru w dniu 24 kwietnia szybko zostały wyprzedane. Szacunkowy czas wysyłki w Apple Store dla nowych zamówień spadł obecnie do 4 – 6 tygodni. Modele Apple Watch ze stali nierdzewnej były dostępne najdłużej z możliwością odbioru zaraz po 24 kwietnia. Większość modeli stała się dostępna do wysyłki w 4-6 tygodni zaraz po pierwszej godzinie zbierania zamówień.

Wydaje się także, że potencjalni nabywcy Apple Watch Edition będą mieli problemy by otrzymać w swoje ręce zegarek z 18-karatowego złota jeszcze przed latem, ponieważ szacunkowy czas wysyłki tych modeli spadł na czerwiec-sierpień niemal natychmiast po rozpoczęciu przyjmowania wstępnych zamówień.

Firma Apple potwierdziła w czwartek, że oczekuje popytu na Apple Watch przekraczającego podaż w momencie premiery, choć nie wiadomo, ile urządzeń firma udostępniła do wstępnych zleceń. Wiele raportów z ostatnich tygodni twierdziło, że zapasy Apple Watch będą ograniczone w chwili premiery, prawdopodobnie z powodu opóźnień produkcyjnych lub, jak niektórzy krytycy sugerują, próby generowania sztucznego szumu wokół tych urządzeń.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx