sobota, 20 lipca

Na Kanadyjskim kanale Apple YouTube’a Apple umieścił reklamę iPhone’a 14 z byłymi gwiazdami NHL, P.K. Subbanem i Joe Thorntonem. W filmie para szuka brakującego zęba Subbana na odkrytym lodowisku hokejowym pośrodku dziczy.

Korzystając ze swoich iPhone’ów jako latarek, wydają się znajdować ząb Subbana, ale to jednak nie jest jego ząb i kontynuują długą noc poszukiwań. Reklama informuje, że wyszukiwanie jest możliwe dzięki iPhone’owi 14 Plus, który ma długą żywotność baterii.

„Nasza najdłuższa żywotność baterii w iPhonie 14 Plus — na polowanie trwa i najbardziej go potrzebujesz” — mówi Apple w opisie filmu. „Spokojnie, to iPhone”.

Dane techniczne Apple mówią, że iPhone 14 Plus wytrzymuje do 26 godzin odtwarzania wideo offline, do 20 godzin odtwarzania strumieniowego wideo i do 100 godzin odtwarzania dźwięku. W przypadku wielu zadań iPhone 14 Plus ma najdłuższą żywotność baterii ze wszystkich modeli, ale Apple twierdzi, że iPhone 14 Pro Max może wytrzymać do 29 godzin odtwarzania wideo w trybie offline, prawdopodobnie dzięki energooszczędnemu wyświetlaczowi ProMotion.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx