poniedziałek, 4 marca

Zgodnie z francuskim blogiem Consomac, Apple zarejestrował dziś sześć nowych numerów Apple Watch w Eurazjatyckiej Unii Gospodarczej, w tym A1977, A1978, A1975, A1976, A2007 i A2008. Wszystkie modele działają z watchOS 5.

Wnioski takie są prawnie wymagane w przypadku wszelkich zaszyfrowanych urządzeń sprzedawanych w Armenii, Białorusi, Kazachstanie, Kirgistanie i Rosji.

Te numery modeli prawdopodobnie korespondują z szeroko wyczekiwanymi nowymi zegarkami Apple Watch Serii 4, które mają zostać zaprezentowane na konferencji Apple we wrześniu wraz z trzema nowymi modelami iPhone’ów, nowymi słuchawkami AirPods i innymi.

W przeszłości podobne zgłoszenia w Eurazjatyckiej Unii Gospodarczej zostały złożone dla tańszego, 9,7-calowego iPada, 10,5-calowego iPada Pro i 12,9-calowego iPada Pro, iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus, Apple Watch Serii 2, AirPods, i tegorocznego MacBooka Pro z panelem dotykowym, zwykle w ciągu jednego do dwóch tygodni przed wydaniem każdego produktu.

W tym momencie było już dość oczywiste, że modele Serii 4 pojawią się w przyszłym miesiącu, ale zgłoszenia te eliminują wszelkie wątpliwości.

Jedynym ciekawym aspektem tegorocznych dokumentów jest to, że obecnie zarejestrowano tylko sześć numerów modeli Apple Watch Serii 4, podczas gdy Seria 3 ma osiem numerów modeli: dwa aluminiowe modele GPS i sześć modeli LTE w tym aluminiowe, ze stali nierdzewnej i warianty ceramiczne w dwóch rozmiarach. Prowadzi to do spekulacji, że seria 4 może nie posiadać modeli ceramicznych, ale jest oczywiście wiele innych możliwości.

Wcześniej w tym roku, dobrze poinformowany analityk Apple Ming-Chi Kuo powiedział, że modele Apple Watch Serii 4 będą wyposażone w większe o 15 procent wyświetlacze, baterię z dłuższą żywotnością i ulepszone funkcje monitorowania stanu zdrowia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx