sobota, 18 września

iPad mini

Apple zredukuje podobno zamówienia na iPada mini w drugim kwartale 2013 aż o 20% w ramach przygotowań do wprowadzenia urządzenia nowej generacji. Dostawy obecnego iPada mini mogą się zmniejszyć o 10 milionów sztuk w tym kwartale, zgodnie z „wieloma źródłami, które dostarczają różne elementy” do urządzenia.

DigiTimes donosi:

Apple ma podobno ograniczyć swoje dostawy iPada Mini o mniej więcej 10-12 mln sztuk w drugim kwartale 2013 roku, donoszą źródła branżowe. Wielkość ta oparta jest na informacji od dostawców z wielu źródeł, które dostarczają różnych składowych do iPada Mini.

Cięcia mają pozwolić firmie Apple dostosować swoje rezerwy w ramach przygotowań do drugiej generacji iPada mini, którego oczekuje się na trzeci kwartał. Jednak źródła twierdzą również, że wzrost konkurencji ze strony „różnych 7-calowych tabletów z Androidem” jest również czynnikiem wpływającym na taką decyzję.

Apple oczekiwał sprzedać 88 milionów iPadów w 2013 roku, zgodnie z jego ostatnimi szacunkami, gdzie 9,7-calowy iPad miał sprzedać się  w ilości 33 mln sztuk, a iPad Mini w 55 mln sztuk. Według ostatnich plotek, iPad Mini 2 może zaoferować wysokiej rozdzielczości wyświetlacz Retina, szybszy procesor A6X  i ulepszoną tylną kamerę.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x