piątek, 19 lipca

iPad 128GB

Deweloperzy iOS odkryli w piątej wersji beta iOS 6.1 zapowiedzi przyszłego urządzenia iOS o pamięci 128 GB. Serwis 9to5Mac poszedł dalej w analizach odkrywając, że mogą to być cztery nowe najwyższe konfiguracje iPada, które ukazały się w amerykańskiej bazie sieci sprzedaży.

Chociaż dokładna tożsamość urządzeń nie jest ujawniona w tej bazie, to przypuszczenia kierują się w kierunku pełnowymiarowych modeli iPada, sugerując, że mogą to być 128 GB modele iPada Wi-Fi i Wi-Fi + 3G , zarówno czarne jak i białe.

Choć z pewnością jest to prawdopodobne, że ten nowy model to iPad 128GB, nie jesteśmy obecnie na tyle pewni, aby to wręcz stwierdzić, ale wydaje się to prawdopodobne i oparte na dowodach. [..]

P101 i P103 to w wewnętrznej nomenklaturze Apple odpowiednio nazwy iPadów czwartej generacji w wersji WiFi i Wifi+3G. Oba te modele dostępne są w konfiguracji 16GB, 32GB i 64GB. Rozmiary te przechowywane są pod odpowiednio znanymi już wcześniej nazwami “GOOD,” “BETTER,” i “BEST”. Jak widać z tabeli powyżej, Apple przygotowuje się do wydania dodatkowego modelu “ULTIMATE”. Opis taki często odnosi się do wersji premium lub najwyższej w większości dostępnych marek dostępnych. „A” wskazuje na konfigurację w kolorze czarnym, a „B” oznacza opcję białą.

Znamy już także orientacyjną cenę tych urządzeń. IPad 128GB w wersji WiFi ma kosztować 799 dolarów, a wersja WiFi+3G 929 dolarów. Dodatkowe informacje, takie jak specyfikacja lub data wprowadzenia nowych konfiguracji nie zostały jeszcze ujawnione.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx