środa, 24 lipca

W związku z wydaniem iOS 12.4, Apple przestał podpisywać iOS 12.3.1 i iOS 12.3 czyli poprzednie wersje iOS, które były dostępne dla użytkowników. Apple nie podpisuje już również iOS 12.3.2, aktualizacji wydanej wyłącznie dla iPhone’a 8 Plus.

Oznacza to, że właściciele urządzeń iPhone, iPad i iPod touch, którzy zaktualizowali system do wersji iOS 12.4, nie mogą już wrócić do wersji iOS 12.3, 12.3.1 lub 12.3.2.

iOS 12.4 dostępny jest na wszystkie urządzenia zdolne do uruchamiania systemu iOS 12. Jest ważną aktualizacją dzięki ulepszeniom Apple News+ i nowej opcji migracji danych między urządzeniami podczas konfigurowania nowego iPhone’a.

Apple rutynowo przestaje podpisywać starsze wersje aktualizacji oprogramowania po wydaniu nowych wersji, aby zachęcić klientów do aktualizowania swoich systemów operacyjnych.

iOS 12.4 jest teraz jedyną wersją systemu iOS, którą można zainstalować na iPhone’ach i iPadach, ale deweloperzy i publiczni beta testerzy mogą pobrać iOS 13, nadchodzącą aktualizację, która jest obecnie testowana w wersji beta.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx