piątek, 24 marca

Apple zaprezentował dziś następcę najpopularniejszego smartfona na świecie, jakim w zeszłym roku został iPhone XR.

Nowy iPhone 11 wprowadza innowacje, dzięki którym telefon jest jeszcze bardziej wydajny, poprawiając funkcje, z których ludzie najczęściej korzystają w ciągu dnia. IPhone 11 wprowadza system podwójnego aparatu i tryb nocny. iPhone 11 jest zasilany przez układ A13 Bionic do wykonywania najbardziej wymagających zadań, jednocześnie pracując cały dzień na jednym ładowaniu.

„IPhone 11 to następna generacja iPhone’a, wyposażona w wspaniałe nowe funkcje, w tym nowe aparaty Ultraszerokokątny i Szerokokątny do wspaniałych filmów i zdjęć. Telefon posiada procesor A13 Bionic – najszybszy układ jaki kiedykolwiek zastosowano w smartfonie, który szybko radzi sobie z najważniejszymi zadaniami każdego dnia ”- powiedział Phil Schiller, starszy wiceprezes Apple ds. marketingu na całym świecie. „Dzięki ścisłej integracji sprzętu, oprogramowania i usług, postęp w iPhone 11 zapewniają niezrównane wrażenia użytkownika w przystępnej cenie dla jeszcze większej liczby klientów. Myślimy, że ludzie to pokochają. ”

Dzięki precyzyjnie frezowanemu i wyrzeźbionemu z jednego kawałka szkła tyłowi iPhone 11 ma najtwardsze szkło, jakie kiedykolwiek zastosowano w smartfonie. Ma stopień wodoodporności IP68 czyli może przebywać w wodzie do 2 metrów przez 30 minut i jest chroniony przed przypadkowymi wyciekami z popularnych płynów, takich jak kawa i napoje gazowane. IPhone 11 jest dostępny w sześciu nowych kolorach w tym fioletowym, zielonym, żółtym, czarnym, białym i czerwonym.

Piękny 6,1-calowy ekran Liquid Retina z szerokim wsparciem kolorów i True Tone zapewnia bardziej naturalne wrażenia wizualne. Użytkownik może szybko i płynnie wchodzić w interakcje z ulubionymi aplikacjami dzięki Haptic Touch głęboko zintegrowanemu z iOS 13.

A13 Bionic, najszybszy układ w historii smartfona, zapewnia niezrównaną wydajność każdego zadania obsługiwanego przez iPhone 11 i oferuje do 20 procent szybszy procesor i kartę graficzną niż A12. A13 Bionic jest zbudowany do uczenia maszynowego, z szybszym silnikiem neuronowym do analizy zdjęć i wideo w czasie rzeczywistym oraz nowymi akceleratorami uczenia maszynowego, które pozwalają procesorowi wykonywać ponad bilion operacji na sekundę.

IPhone 11 wprowadza system podwójnego aparatu z całkowicie nowymi obiektywami szerokokątnym i ultra-szerokokątnym, które są głęboko zintegrowane z iOS 13, oferując najwyższą jakość wideo w smartfonie i znaczny postęp w fotografii.

System podwójnych kamer pozwala użytkownikom łatwo przełączać się pomiędzy obiektywami, podczas gdy Audio Zoom dopasowuje dźwięk do kadru wideo, aby uzyskać bardziej dynamiczny dźwięk. Dostępne w systemie iOS 13 potężne narzędzia do edycji wideo dają użytkownikowi możliwością obracania, przycinania, zwiększania ekspozycji i natychmiastowego stosowania filtrów do filmów w nowym, łatwym w obsłudze interfejsie aparatu. Aparat posiada również nowy tryb nocny.

IPhone 11 dostępny jest w trzech pojemnościach 64GB, 128GB i 256GB. Cena telefonu zaczyna się od 3599 złotych. Zamówienia na telefon rozpoczną się w najbliższy piątek, 13 września od godziny 14.00. Telefon trafi do sklepów 20 września.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx