czwartek, 28 września

Firma Apple wydała dziś nową, świąteczną reklamę telewizyjną prezentującą flagowego iPhone’a 5S nagrywającego i udostępniającego świąteczne wspomnienia w formie filmu wideo odtwarzanego przez AirPlay Apple na telewizorze.

Na tle piosenki „Have Yourself A Merry Little Christmas” iPhone 5S służy do nagrywania filmu z tradycyjnych rodzinnych przygotowań takich jak dekorowanie świątecznych ciasteczek, zabawa w śnieżki i dekorowanie choinki. Później materiały wideo są odtwarzane rodzinie poprzez AirPlay. Na końcu filmu widzimy krótkie świąteczne życzenia od Apple – „Happy Holidays”.

https://www.youtube.com/watch?v=ImlmVqH_5HM

Apple historycznie wypuszczał specjalne, świąteczne reklamy na każde Święta, a w 2012 roku firma skoncentrowała się na iPadzie i funkcji FaceTime. W 2011 r. Mikołaj korzystał z Siri na swoim iPhone’ie 4S. Podczas gdy te wcześniejsze reklamy były bardziej skoncentrowane na produkcie, najnowsza reklama świąteczna koncentruje się na użytkowników telefonu iPhone oraz sposobu korzystania z jego funkcji w codziennym życiu.

Oprócz wersji telewizyjnej, Apple opublikował pełną wersję świątecznej reklamy na swoim kanale w serwisie YouTube. Według opisu filmu „Harris family home movie” została ona w całości nakręcona na iPhone’ie 5S.

https://www.youtube.com/watch?v=JEGLhdaFBSE

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx