sobota, 25 maja

Zgodnie z oczekiwaniami, iPhone 4 8GB zastąpi obecnego iPhone’a 3GS jako najbardziej przystępny cenowo model iPhone’a po ogłoszeniu wczoraj nowej generacji iPhone 5. Więc co się teraz stanie z iPhone’em 3GS? Cóż, jak można się domyślać powoli zniknie z rynku. Apple podobno potwierdził, że gdy istniejące zapasy się skończą to trzecia generacja smartfonów zginie bezpowrotnie.

To potwierdziło by wcześniejsze informacje Apple, że iPhone 4, iPhone 4S i iPhone 5 będą jedynymi urządzeniami w linii iPhone’ów w najbliższej przyszłości.

I chociaż iPhone 3GS jest wymieniany na liście urządzeń, na których będzie działał iOS 6 to jego parametry nie będą w stanie obsługiwać wszystkich jego nowych funkcji. Co więcej, najnowsze gry iOS wymagają co najmniej procesora A4, a takiego iPhone 3GS nie posiada, więc nie będą na nim działać. To wydawało się nieuniknione, że trzyletnie urządzenie wkrótce osiągnie swój schyłek.

Może to jednak dobra okazja by wymienić go na najnowszy model i znów przez najbliższe lata cieszyć się  pełną funkcjonalnością funkcji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek
Maciek
11 lat temu

Albo nie wymieniać i po prostu używać go jak normalnego telefonu, te wszystkie „nowe” funkcje nie są aż tak potrzebne ( dla mnie w ogóle nie są) żeby zmieniać świetnego 3GS’a na nowy dużo dużo droższy telefon. W wersji 32GB to telefon idealny i milszy dla oka i ręki, „czwórka” wygląda jak cwaniak i pozer;p

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx