wtorek, 23 lipca

iPhone 6

Firma Apple oficjalnie ogłosiła, że otrzymała ponad cztery miliony zamówień na iPhone’a 6 i iPhone’a 6 Plus w pierwszym dniu sprzedaży przedwstępnych zamówień w pierwszych wybranych krajach 12 września. Liczba ta podwaja wcześniejszy rekord Apple w ilości dwóch milionów zamówień na iPhone’a 5 w 2012 roku.

„IPhone 6 i iPhone 6 Plus są lepsze pod każdym względem. Jesteśmy podekscytowani, że klienci pokochali je tak samo jak my” powiedział Tim Cook, Dyrektor Generalny Apple. „Wstępne zamówienia na iPhone’a 6 i iPhone’a 6 Plus ustanowiły nowy rekord dla Apple i nie możemy się doczekać, by móc przekazać w ich ręce najlepszego iPhone’a zaczynając od najbliższego piątku.”

Popyt pierwszego dnia był silny na oba iPhone’y 6, a ilość zamówień przesunęła jego dostępność na październik. Czas wysyłki większego iPhone’a 6 Plus zwiększył się już kilka godzin po rozpoczęciu przyjmowania zleceń 12 września, natomiast podaż iPhone’a 6 pozostała mocna mniej więcej do połowy dnia.

Po ogłoszeniu iPhone’a 6 i iPhone’a 6 Plus podczas swojej konferencji medialnej w ubiegły wtorek, Apple rozpocznie sprzedaż dwóch telefonów w swoich sklepach i za pośrednictwem zewnętrznych sprzedawców i operatorów od piątku, 19 września w USA, Australii, Kanadzie, Francji, Niemczech , Hong Kongu, Japonii, Puerto Rico, Singapurze i Wielkiej Brytanii. Firma wprowadzi swój telefon do ponad 20 kolejnych krajów w dniu 26 września. Wciąż nie potwierdzono daty ich wprowadzenia w Polsce.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx