wtorek, 27 lutego

Apple udostępnił dziś subskrybentom usługi Apple Music podsumowanie roku 2023 czyli Apple Music Replay, umożliwiającą przejrzenie najlepszych wykonawców, utworów, albumów, gatunków, playlist i stacji roku.

Użytkownicy mogą obejrzeć podsumowanie w postaci filmiku z najlepszymi momentami, zanim zagłębią się w bardziej szczegółowe informacje i rozszerzone spostrzeżenia dotyczące tego czego słuchali. Filmik z najważniejszymi momentami przedstawia serię animowanych kart w stylu mediów społecznościowych, które przedstawiają najważniejsze wydarzenia muzyczne z ostatniego roku na podstawie historii słuchanych przez użytkownika utworów. W tle każdej karty odtwarzana jest odpowiednia muzyka. Rolkę z najważniejszymi fragmentami można oglądać w przeglądarkach na komputerach stacjonarnych, ale wydaje się, że jest ona przeznaczona głównie dla urządzeń mobilnych.

Po rolce z najważniejszymi utworami można przejrzeć całe zestawienie każdej z kategorii zawierające bardziej szczegółowe informacje o swoich ulubionych albumach czy playlistach z ostatniego roku. Użytkownicy mogą dodać swoją playlistę Apple Music Replay 2023 do aplikacji Muzyka na dole strony.

‌Apple Music‌ Replay to odpowiedź Apple na Spotify Wrapped, ale ‌Apple Music‌ Replay pozostaje dostępna wyłącznie w przeglądarce internetowej. Sama aplikacja Muzyka może wyświetlać i odtwarzać tylko podstawową listę odtwarzania obejmującą Wasze najpopularniejsze utwory w danym roku, uszeregowaną według najczęściej odtwarzanych utworów, po jej dodaniu za pośrednictwem strony internetowej Replay.

Aby obejrzeć swoją listę ‌Apple Music‌ roku 2023 wystarczy odwiedzić stronę replay.music.apple.com.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx